TESLA Pegla IR200R2200 W; 300 ml; 1,9 m; 90 g/mi; Protiv kamenca, protiv kapanja
26,27 KM
TESLA Pegla IR200R; 2200W; Keramička potplata; 300 ml; Udar pare: 90g/min; Funkcija: suha/ raspršivanje/ para/ varijabilna kontrola pare/ okomita para/ snažan prasak pare/ samočišćenje; Indikatorsko svjetlo; Kabl 1,9 m; Protiv kamenca, protiv kapanja
Nema na stanju
Specifikacije
| ANTICALC_IRONS | Da |
|---|---|
| CABLE_IRONS | 1,9m |
| POWER_IRONS | 2200 W |
| SHUTOFF_IRONS | Ne |
| SLFCLN_IRONS | Da |
| SOLPL_IRONS | Keramika |
| WATER_TANK_IRONS | 300 ml |
| VERSTM_IRONS | Da |
Dodatne informacije
| Brend |
|---|









