Redmi Note 15 PRO 8+256, Black
772,03 KM694,83 KM
Redmi Note 15 PRO 8+256, Black, zadnja kamera 200MP, prednja 32MP, Lithium Polymer (LiPo) – 6500 mAh, 45W brzo punjenje, Android HyperOS 2, processor MediaTek Helio G200-Ultra, displej: 6,77” FHD+ AMOLED – 120Hz, 195g
2 na zalihi
Specifikacije
| BT_DANE | Da |
|---|---|
| CAM_MAIN_SMPH | 200 MP + 8 MP + 2 MP |
| CPU_SMPH | MTK |
| FLASH | Da |
| LTE | Da |
| SCREEN_SIZE_SMPH | 6.8" |
| VIDEORES_MAIN_SMPH | 1080p |
| WIFI | Da |
| FPSENSOR | Da |
| HEADSET_SMPH | Ne |
| RAM_SMPH | 8 GB |
| BATTIN | Da |
| CAM_SEC_SMPH | 32 MP |
| COLOR_SMPH | Crna |
| CORE_SMPH | Octa Core |
| DIMENSION | 163x76x8 |
| SIM_NO | 2 |
| USB_TYPE_SMPH | Type-C |
| WATERRES | Da |
| BATTCAP_SMPH | 6500 |
| MASS | 195 |
| MEMORY_SMPH | 256 GB |
| OS_SMPH | Android |
| RUGGED_SMPH | Ne |
| SCREEN_TYPE_SMPH | AMOLED |
Dodatne informacije
| Brend |
|---|



























