HP Pro Tower 290 G9 i51350013500,16GB,512GB,FreeDOS,NoDVD,periferija,Wlan,3 godine
1.507,89 KM1.357,10 KM
HP Pro Tower 290 G9 i513500 / 16GB (1x16GB) DDR4 3200 Memory / 512GB NVMe / DOS / No ODD /HP 3 year Next Business Day / 125 BLKkbd / 125mouse / Realtek 8852BE Wi-Fi 6 +Bluetooth 5.3 WW WLAN/VGA,HDMI
Operativni sistem: Windows 11 + Office (Licencirani)
Nema na stanju
Specifikacije
| CHIPSET_PC | H670 |
|---|---|
| CPU_MODEL_PC | 13500 |
| CPU_PC | Intel |
| DISC_TYPE_PC | SSD |
| PSU_PC | 350W |
| USB2_PC | 4 |
| USB3_PC | 0 |
| VGA_MEM_PC | Deljena |
| VGA_PC | 1 |
| FORMAT_CASE_PC | tower |
| GRAPHICS_PC | Integrisana |
| HDDINT_PC | M.2 |
| HDMI_PC | 1 |
| KB_PC | DA |
| LPT_PC | 0 |
| CPU_TYPE_PC | Core i5 |
| DISC_NO_PC | 1 |
| DISCSIZE_PC | 512 GB |
| DISPLAY_PORT_PC | 0 |
| USB TYPE_C_PC | 0 |
| USB3.1_PC | 4 |
| VGA_BRAND_PC | Intel |
| VGA_MODEL_PC | Intel UHD |
| WIFI_PC | Da |
| CORE_CPU | 14 |
| RPM_PC | Nema rotacije |
| RS232_PC | 0 |
| SLOT_NO_PC | 2 |
| FREQUENCY_PC | 4.8 GHz |
| MEMORY_SIZE_PC | 16 GB |
| MEMORY_TYPE_PC | DDR4 3200MHz |
| MOUS_PC | DA |
| OPTIC_PC | Ne |
| OS_PC | FreeDOS |
Dodatne informacije
| Brend |
|---|







