HP All-in-One 24-cr0082ny PC23,8” Touch,7520U,16GB onboard,512GB,No OS, Wlan, periferija,bijeli
2.193,86 KM1.974,47 KM
HP HP All-in-One 24-cr0082ny PC Touch | AMD RYZEN 5 7520U| 16GB LPDDR5 5500 (onboard) | SSD 512G 2280 PCIe NVMe Value | UMA | Touch/23.8 FHD Antiglare IPS | FreeDos 3.0 | Shell White – HD Camera – Entry | 12 mjeseci garancije
Operativni sistem: Windows 11 + Office (Licencirani)
Nema na stanju
Specifikacije
| CPU_MODEL_PC | 7520U |
|---|---|
| CPU_PC | AMD |
| CPU_TYPE_PC | Ryzen 3 |
| DISCSIZE_PC | 1 TB |
| DISPLAY_PORT_PC | 0 |
| FORMAT_CASE_PC | All In One |
| USB3_PC | 2 |
| VGA_MODEL_PC | AMD Radeon |
| OS_PC | FreeDOS |
| OTHER_PC | monitor 23.8” Touch |
| PSU_PC | 90W |
| RS232_PC | 0 |
| USB2_PC | 2 |
| USB3.1_PC | 0 |
| DIMENSION | 540,5 x 186,6 x 409 mm |
| DIMENSION_WITH_PAC | 640 x 175 x 460 mm |
| DISC_TYPE_PC | SSD |
| GRAPHICS_PC | AMD |
| HDMI_PC | 1 |
| MEMORY_TYPE_PC | LPDDR-5500 |
| USB TYPE_C_PC | 1 |
| VGA_BRAND_PC | AMD |
| VGA_MEM_PC | Deljena |
| VGA_PC | 0 |
| WIFI_PC | Da |
| CORE_CPU | 4 |
| KB_PC | DA |
| LPT_PC | 0 |
| MEMORY_SIZE_PC | 32 GB |
| MOUS_PC | DA |
| OPTIC_PC | Ne |
| RPM_PC | Nema rotacije |
Dodatne informacije
| Brend |
|---|









