HP 255R G10 R3-7335U/8GB/512GB15.6 FHD, R3-7335U 3.0/4.3GHz8GB 4800, 512GB SSD, WiFi6+BT5.4
1.063,18 KM956,86 KM
HP 255R G10; 15.6 FHD (1920×1080) AG, AMD Ryzen 3 7335U(3.0/4.3GHz turbo, 4C/8T, 8MB), 8GB DDR5 4800+ Free slot, 512GB m.2 SSD, Wi-Fi 6 +BT 5.4, HD Webcam, Free DOS, Dark Ash Silver
10 na zalihi
Specifikacije
| BATTCEL_NB | LI 3-cell |
|---|---|
| COLOR_DETAIL_NB | Dark ash silver |
| CORE_NB | 4 |
| RESOLUTION_NB | 1920 x 1080 |
| SCREEN_SIZE_NB | 15.6” |
| VGA_SIZE_NB | deljena |
| HDMI | 1 |
| OS_NB | Free DOS |
| COLOR_NB | Srebrna |
| CPU_NB | AMD |
| GRAPHICS_NB | Integrisana |
| VGA_MODEL_NB | AMD Radeon |
| WIFI | Da |
| BT | Da |
| CAMRES_NB | da |
| MEMORY_NB | 8 GB |
| MEMORY_SLOT_FREE | 1 |
| MEMORY_SLOT_TOTAL | 2 |
| MEMORY_TYPE_NB | DDR5-4800 |
| OPTIKA_NB | No |
| SCREEN_TYPE_NB | Anti-glare |
| KEYBOARD | SLO/CRO |
| MASS | 1,52 |
| MEMORY_CASH_NB | 8MB |
| MEMORY_MAX_NB | 32GB |
| DISKSIZE1_NB | 512 GB |
| DISPLAY_PANEL_NB | Standard |
| FREQUENCY_NB | 2.30 GHz |
| CPU_MODEL_NB | 7330U |
| CPU_TYPE_NB | Ryzen 3 |
| DISC_TYPE1_NB | SSD |
Dodatne informacije
| Brend |
|---|












