HONOR X6C 6+128 BlueTFT LCD, 50 MP, 5300 mAh6.61”
249,44 KM224,50 KM
HONOR X6c 6+128 Blue, 6.61”,TFT LCD, 50 MP, 5300 mAh
Nema na stanju
Specifikacije
| BATTIN | Da |
|---|---|
| CAM_SEC_SMPH | 5 MP |
| COLOR_SMPH | Plava |
| CORE_SMPH | Octa Core |
| CPU_SMPH | MTK |
| DIMENSION | 163.95 x 75.6 x 8.39 mm |
| SD_SMPH | Yes |
| SIM | Nano SIM |
| FPSENSOR | Da |
| MEMORY_SMPH | 128 GB |
| NFC | Da |
| PLAYER_SMPH | Da |
| RUGGED_SMPH | Ne |
| SCREEN_TYPE_SMPH | TFT |
| VIDEORES_MAIN_SMPH | 1080p |
| WATERRES | IP63 |
| WIFI | Da |
| BATTCAP_SMPH | 5300 mAh |
| BT_DANE | Da |
| CAM_MAIN_SMPH | 50 MP |
| RAM_SMPH | 6 GB |
| RESOLUTION_SMPH | 720 x 1600 |
| SCREEN_SIZE_SMPH | 6.6" |
| SIM_NO | 2 |
| SPEED_CPU_SMPH | 2×2.0GHz & 6×1.7 GHz |
| USB_TYPE_SMPH | Type-C |
| FLASH | Da |
| FORMAT_SCREEN_SMPH | 20:9 |
| HEADSET_SMPH | Ne |
| LTE | Da |
| MASS | 199g |
| OS_SMPH | Android |
Dodatne informacije
| Brend |
|---|


























