HONOR Magic 6 lite 8+256 Black 6.78”; AMOLED; Snpadragon; 5G
684,41 KM615,97 KM
HONOR Magic 6 lite 8+256 Black; 6.78”; AMOLED; Snpadragon; 5G
Nema na stanju
Specifikacije
| BATTCAP_SMPH | 5.300 mAh |
|---|---|
| BT_DANE | Da |
| CAM_MAIN_SMPH | 108 MP + 5 MP + 2 MP |
| FORMAT_SCREEN_SMPH | 20:9 |
| FPSENSOR | Da |
| MEMORY_SMPH | 256 GB |
| VIDEORES_MAIN_SMPH | HDR |
| WATERRES | Ne |
| WIFI | Da |
| MASS | 185 g |
| OS_SMPH | Android |
| PLAYER_SMPH | Ne |
| RAM_SMPH | 8 GB |
| RESOLUTION_SMPH | 1200 x 2664 |
| SPEED_CPU_SMPH | 4×2.2 GHz & 4×1.84 GHz |
| CORE_SMPH | Octa Core |
| CPU_SMPH | Snapdragon |
| DIMENSION | 163.6 x 75.5 x 8 mm |
| FLASH | Da |
| HEADSET_SMPH | Ne |
| LTE | Da |
| SIM | Nano SIM |
| SIM_NO | 2 |
| USB_TYPE_SMPH | Type-C |
| BATTIN | Da |
| CAM_SEC_SMPH | 16 MP |
| COLOR_SMPH | Crna |
| NFC | Da |
| SCREEN_SIZE_SMPH | 6.7" |
| SCREEN_TYPE_SMPH | AMOLED |
| SD_SMPH | Ne |
Dodatne informacije
| Brend |
|---|


















