Custom PC ARAGON 15.6” I3
2.394,66 KM2.155,19 KM
Custom PC ARAGON 15.6” I3-10110U 8/128 BLACK
Operativni sistem: Windows 11 + Office (Licencirani)
4 na zalihi
Specifikacije
| CPU_TYPE_PC | Pentium |
|---|---|
| DISC_TYPE_PC | SSD |
| VGA_MODEL_PC | Integrated |
| GRAPHICS_PC | Integrisana |
| MEMORY_SIZE_PC | 8 GB |
| OPTIC_PC | Ne |
| CPU_PC | Intel |
| DISCSIZE_PC | 128 GB |
| VGA_MEM_PC | Deljena |
| CPU_MODEL_PC | i3-10110U |
| FREQUENCY_PC | 2.1 GHz |
| OS_PC | Nema |
Dodatne informacije
| Brend |
|---|






