COMTRADE Core i7 16GB 1TB12700,B760M,16GB,1TB SATA,Mini Tower 450W,HDMI,DP
1.955,64 KM1.760,08 KM
COMTRADE Core i7 12700,Gigabyte MB B760M D3HP,Kingston 16GB 5600MHz DDR5,WD SSD 1TB SN3000 2,5”,Chieftec Pro Mini, GIGABYTE PSU 450W 80+,HDMI,DP
Operativni sistem: Windows 11 + Office (Licencirani)
1 na zalihi
Specifikacije
| CPU_MODEL_PC | i7-12700 |
|---|---|
| CPU_PC | Intel |
| DISC_NO_PC | 1 |
| DISC_TYPE_PC | SSD |
| DISPLAY_PORT_PC | 1 |
| PSU_PC | 450W |
| USB2_PC | 6 |
| VGA_BRAND_PC | Nema |
| FORMAT_CASE_PC | mini tower |
| HDDINT_PC | SATAIII/2.5” |
| HDMI_PC | 1 |
| MEMORY_SIZE_PC | 16GB (1x16GB) |
| CHIPSET_PC | B760 |
| CORE_CPU | 6 |
| CPU_TYPE_PC | Core i7 |
| DISCSIZE_PC | 1 TB |
| SLOT_NO_PC | 2 |
| USB3.1_PC | 2 |
| VGA_MEM_PC | Deljena |
| VGA_MODEL_PC | Intel UHD |
| VGA_PC | 0 |
| MEMORY_TYPE_PC | DDR5-5200 |
| OPTIC_PC | Ne |
| OS_PC | Nema |
| RPM_PC | Nema rotacije |
| DVI_PC | 0 |
| FREQUENCY_PC | 2.1 GHz |
| GRAPHICS_PC | Integrisana |
| MB_PC | Gigabyte |
Dodatne informacije
| Brend |
|---|








