COMTRADE AMD 3400G 8 4803400G,A520,8GB,480GB SATA,Midi Tower 420W,VGA,HDMI
754,57 KM679,11 KM
COMTRADE AMD Ryzen 5 3400G AM4 BOX,Gigabyte MB [A520M K V2 G10],Kingston 8GB 3200MHz DDR4,ADATA SSD 480GB 2.5”, SU650,Spire midi case 1614B 420W ATX,VGA,HDMI
Operativni sistem: Windows 11 + Office (Licencirani)
Nema na stanju
Specifikacije
| CPU_MODEL_PC | 3400G |
|---|---|
| CHIPSET_PC | A520 |
| CORE_CPU | 4 |
| DISC_TYPE_PC | SSD |
| RPM_PC | Nema rotacije |
| SLOT_NO_PC | 2 |
| VGA_BRAND_PC | Nema |
| VGA_MEM_PC | Deljena |
| VGA_PC | 1 |
| HDMI_PC | 1 |
| MB_PC | Gigabyte |
| MEMORY_SIZE_PC | 8 GB |
| MOUS_PC | Nema |
| OPTIC_PC | Ne |
| CPU_PC | AMD |
| CPU_TYPE_PC | Ryzen 3 |
| DISC_NO_PC | 1 |
| DISCSIZE_PC | 480 GB |
| DISPLAY_PORT_PC | 0 |
| FORMAT_CASE_PC | midi tower |
| USB2_PC | 4 |
| USB3_PC | 2 |
| VGA_MODEL_PC | Integrated |
| MEMORY_TYPE_PC | DDR4 3200MHz |
| OS_PC | Dosn't have |
| PSU_PC | 420W |
| DVI_PC | 0 |
| FREQUENCY_PC | 3.6 GHz |
| GRAPHICS_PC | AMD |
| HDDINT_PC | SATAIII/2.5” |
| KB_PC | Nema |
Dodatne informacije
| Brend |
|---|






