ASUS VivoBook X1504VA-BQ262515,6”/i3-1315U/16GB/512SSD
1.087,52 KM978,77 KM
ASUS VivoBook X1504VA-BQ2625; 15,6” IPS; Intel i3-1315U; 16GB DDR4 (8 on board + 8); 512GB M.2 NVMe PCIe 4.0; Fingerprint/Osvijetljena tastatura; Cool Silver; 24m garancija
Nema na stanju
Specifikacije
| COLOR_NB | Srebrna |
|---|---|
| OPTIKA_NB | No |
| OS_NB | Nema |
| RESOLUTION_NB | 1920 x 1080 |
| SCREEN_SIZE_NB | 15.6" |
| MASS | 1,6 |
| MEMORY_MAX_NB | 32GB |
| MEMORY_NB | 16 GB |
| MEMORY_SLOT_TOTAL | 1 |
| DISKSIZE1_NB | 512 GB |
| HDMI | 1 |
| KEYBOARD | SR |
| CPU_MODEL_NB | 1315U |
| CPU_NB | Intel |
| CPU_TYPE_NB | Core i3 |
| DISC_TYPE1_NB | SSD |
| GRAPHICS_NB | Integrisana |
| LITKEY | Da |
| CORE_NB | 4 |
Dodatne informacije
| Brend |
|---|








