Acer Nitro ANV17-41-R4B417,3”-144HZ/R7 260/16GB/1TB5060/8GB
3.481,57 KM3.133,41 KM
Acer Nitro ANV17-41-R4B4; 17,3”FHD/144Hz; Ryzen 7 260 (8C/16T); 16GB DDR5 (MemMax.32GB); 1TB SSD; RTX 5060/8GB; osv.tastatura; Obsidian black; 24m garancija
1 na zalihi
Specifikacije
| COLOR_NB | Crna |
|---|---|
| VGA_SIZE_NB | 8GB |
| MEMORY_MAX_NB | 32GB |
| MEMORY_SLOT_FREE | 1 |
| OPTIKA_NB | No |
| OS_NB | Nema |
| HDMI | 1 |
| LITKEY | Da |
| DISKSIZE1_NB | 1 TB |
| CORE_NB | 8 |
| CPU_NB | AMD |
| CPU_TYPE_NB | Ryzen 7 |
| SCREEN_SIZE_NB | 17.3” |
| KEYBOARD | SR |
| MEMORY_NB | 16 GB |
| MEMORY_SLOT_TOTAL | 2 |
| CPU_MODEL_NB | 256V |
| DISC_TYPE1_NB | SSD |
| GRAPHICS_NB | Nvidia |
Dodatne informacije
| Brend |
|---|








